Daca aveti cumva o senzatie de “deja-vu” cand va uitati la fotografiile de mai jos, s-ar putea ca asta sa se intample din doua motive. Unu: ati simtit cumva un “aer” de Paris, si asta n-ar fi gresit, fiindca Theo aduce asa ceva cu el oridecate ori vine in Romania. Doi: vi se pare cumva ca ati mai vazut pe-aici o sesiune foto cu cineva care seamana tare bine cu Theo. Si n-ati gresi nici cu asta, fiindca Theo e fratiorul mai mic al lui Anais. Trei: daca am ajuns la motivul 3, va trebui sa-mi scrieti si mie explicatia. Chiar sunt curios s-o aud! :))

 

Comments

comments