Recunosc ca m-am bucurat cand am pus la punct detaliile pentru sesiunea foto cu Anais! Imi plac mult copiii, iar ochii mari si negri ai lui Anais au primit de mai multe ori “like” din partea mea pe “social media”, mai ales ca si Cristiana, mamica lui Anais, este pasionata de fotografie, iar fotografiile postate sunt deosebite de fiecare data. Si cu toate ca ma asteptam sa iasa bine (nu poti gresi cu un asemenea subiect!), ce m-a luat pe neasteptate a fost buna dispozitie aratata de Anais! Nu stiu daca a dormit bine inainte, sau a baut vre-un lapte mai special, cert e ca a rezistat cu brio pana la final. Ne-am distrat pe cinste, si asta cred ca se vede!




















