N-as putea spune ca am intarziat intentionat, doar ca sa le facem un cadou. Cateodata lucrurile pur si simplu mai bine raman neexplicate – banuiesc ca v-ati plictisit sa tot auziti chestii despre lipsa timpului. Dar daca tot s-a potrivit asa, “Happy anniversary!” pentru Beni si Anne! Nu, nu suntem cu 5 ani intarziere, ci doar cu unul!:)
Beni si Anne au baut ultima si prima cafea impreuna. Ultima …inainte de nunta, si prima ca sot si sotie. Si nu vorbim de orice cafea, ci de una care merita chiar sa substituie buchetul de mireasa. Vorba aceea: cine stie…cunoaste!
Daca deci va place si voua cafeaua de la Pressco, va rugam sa apasati like, share si alte butoane ce le mai gasiti pe la final. Fac cinste cu o cafea cand ne vedem! :)

Comments

comments